O mnie

Moja przygoda z fotografią zaczęła się już w podstawówce, wtedy właśnie dostałem swój pierwszy aparat Smiena. Pierwszą wystawę autorską obejmującą fotografie z 1984 roku zorganizował mi Instytut Pamięci Narodowej w 2007 roku .

W 2002 otworzyłem laboratorium Kodak Express, które po kilku latach przekształciło się w Centrum Druku Futura (www.futura.pl).

Od spotkania z Tomaszem Tomaszewskim na warsztatach National Geographic foto reportaż stał się moją  pasją. Staram się, by  był wykonany w sposób jak najbardziej dyskretny. Skupiam się na relacjach między ludźmi, detalach, jednocześnie oddając nastrój chwili maksymalnie wykorzystując zastane światło.

Mieszkam w Białymstoku, fotografuję wszędzie.

Artur Radecki

Referencje Artur Radecki

Osiągnięcia:

Zdjęcia reportażowe

Specjalizuję się w reportażu z wszelkich uroczystości oficjalnych i nieoficjalnych (uroczystości ślubno – weselne, eventy firmowe, urodziny, imieniny, chrzciny, rocznice itp.). Zależnie od preferencji Zleceniodawcy fotografuję z użyciem zewnętrznych lamp błyskowych lub bardziej dyskretnie korzystając z jasnych obiektywów przy świetle zastanym.

Dzięki posiadaniu optyki typu Tilt Shift na potrzeby Developerów zdjęcia budynków lub budów wykonywane są bez zniekształceń perspektywicznych.

Profesjonalny sprzęt fotograficzny nie gwarantuje wspaniałych zdjęć, ale jednocześnie daje rękojmię niezawodności i precyzji. Dlatego na wszelkie zlecenia zabieram dwa aparaty, zewnętrzną lampę błyskową oraz zależnie od potrzeb wybrane z zestawu profesjonalne obiektywy Canon.

Kalkulację usługi przeprowadzam indywidualnie zależnie od miejsca i czasu jej trwania oraz oczekiwań Zleceniodawcy.

Standardowo koszt usługi wykonania zdjęć reportażowych wynosi:

300 zł/pierwszą godzinę + 200 z/każdą następną rozpoczętą godzinę wykonywania zdjęć. Cena zawiera komplet plików jpg-sRgb w rozdzielczości umożliwiającej wydruk zdjęć w formacie min. 20×30 cm oraz 15 zdjęć 15×21 cm/każdą godzinę fotografowania.

Ponieważ wszystkie zlecenia wykonuję zapisując pliki w bezstratnym formacie RAW możliwe jest zamówienie plików w wyższej jakości i szerszej przestrzeni barwnej umożliwiającej wydruk wielkoformatowy.

Więcej informacji na temat zasad współpracy, oferty oraz wolnych terminów można uzyskać kontaktując się mailowo lub telefonicznie.

Artur Radecki
radecki@futura.pl
tel. +48 601264246
skype: artur.radecki63

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

F a c e b o o k